
Model LG De la Lucky Miner Minerit scrypt Algoritm cu un hashrate maxim de 11 MH/s pentru un consum de energie de 12W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.70 |
| Electricitate | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Profit | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.50 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12w±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Producător | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Cunoscut și ca | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Eliberare | May 2026 |
| dimensiune | 109 x 99 x 45mm |
| Greutate | 370g |
| Nivelul de zgomot | 38db |
| Putere | 12w |
| Interfață | WiFi 2.4G |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |